Kategorie
Pro dušiPro zdravíPro lepší životPro volný čas

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávat zdarma užitečné rady a zajímavé citáty na svůj e-mail? A také informace o knižních novinkách, slevách a extra akcích? Přihlaste se, nestojí to nic a získáte spoustu!

NOXI – vydáváme knihy pro zdravý životní styl a chvíle pohody

KNIHY PRO KAŽDÝ PŘÍPAD

Vydavatelství NOXI se od svého vzniku v roce 2004 zaobírá vydáváním kvalitní populárně-naučné literatury a beletrie zahraničních i domácích autorů. Působí na českém a slovenském trhu.

Ediční program vydavatelství reaguje na aktuální trendy, ale nabízí i čtenářsky dlouhodobě zajímavá témata v těchto oblastech:

1. Ezoterika a spiritualita.  Knihy o duchovnu dlouhodobě oslovují čtenáře, kteří se zajímají o svět za hranicemi běžného vnímání. NOXI nabízí širokou škálu titulů pro zájemce o východní náboženství, křesťanství, ale i knihy o ezoterických naukách. Nevyhýbá se přitom ani kontroverzním tématům.

 

2. Zdraví a životní styl.  Knihy o zdraví byly od začátku pilířem vydavatelství NOXI. I v současnosti nabízí tituly, díky kterým si čtenáři najdou cestu ke zdravějšímu životu - ať už cestou přípravy zdravých pokrmů, anebo díky programům na udržení zdravého životního stylu.


3. Self-help a motivace.  Vydavatelství NOXI se věnuje i stále oblíbenějším knihám v oblasti motivace v pracovním i soukromém životě. Nabízíme knihy, které přímo povzbuzují k lepší produktivitě, plnohodnotnému životu, ale i životní příběhy, které často osloví víc jak poučky odborníků. Nechybí tu ani poradenství pro rodiče.


4. Romány a knihy pro děti.  V neposlední řadě se NOXI věnuje i vydávání románů, ať už historických, anebo současných. Také vydává knihy i pro ty nejmenší čtenáře.