Kategorie
Pro dušiPro zdravíPro lepší životPro volný čas

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávat zdarma užitečné rady a zajímavé citáty na svůj e-mail? A také informace o knižních novinkách, slevách a extra akcích? Přihlaste se, nestojí to nic a získáte spoustu!

Lauren A. Rothman: Bible stylu

Pro lepší život > Motivace > Bible stylu
Lauren A. Rothman: Bible stylu
299,00 Kč
s DPH
První dojem (a druhý také) se počítá, ať už jste stážista nebo obchodní ředitel. Lauren A. Rothman pomáhá vyřešit starou dilema: jak být vhodně a stylově oblečený v práci. Po letech strávených v módním průmyslu Rothman přichází se základy módy, které nabízí spolu s radami, anekdotami a upozorněními, které pomohou čtenářům vyhnout se hlavním faux pas v práci. Tato je kniha must-have zdrojem pro moderních profesionály, muže, či ženu, šplhajících po žebříčku úspěchu. Autorka určuje základy šatníku a odhaluje strategie nakupování. Bible stylu, doplněná o užitečné ilustrace, je návod jak se obléci na každou událost. Kniha je hodnotným klíčem k pochopení dresscode. Dejte si závazek, že se budete do práce lépe oblékat. S pomocí Bible stylu.
Průvodce oblečením pro kancelářské profese

Nejvíce záleží na prvním dojmu (a několika dalších!) – ať jste brigádník nebo ředitel firmy.

Autorka se zabývá letitým problémem: jak se do práce oblékat vhodně a zároveň moderně. Sama má desetiletou zkušenost s módním světem, která ji naučila vytipovat základní kusy oblečení, které nesmí  v pracovním šatníku chybět. Prozradí vám nakupovací strategie a doporučí kamenné i internetové obchody. Nabízí rady a příklady, upozorňuje na módní přešlapy, kterých se v kanceláři často dopouštíme.

Bible stylu je nepostradatelným pomocníkem pro profesionální muže i ženy, kteří to chtějí ve svém oboru někam dotáhnout. Věřte, že s touto knihou se začnete oblékat lépe a s radostí.

Stylistka Lauren A. Rothmanová je odbornice na módu, styly a módní trendy. Je velice vyhledávaná poradkyně, přednáší a komentuje módní styl technických géniů ze Silicon Valley i politiků v jednacích síních Washingtonu. Její tipy na organizaci šatníků a vytváření univerzální módní garderoby se objevují v mnoha časopisech (Glamour, Real Simple, People StyleWatch, The Washington Post, The New York Post, Politico, Oprah.com) a rozhlasových stanicích (NPR, SiriusXMRadio). Módní styl v politice a byznysu komentuje ve sloupku „Módní bičík“, který se objevuje v The Huffington Post. Byla hostem mnoha pořadů různých televizních stanic (Entertainment Tonight, CNN, E!News, The Insider, AP News, Reuters, ABC News). 

Počet stran: 228
Rozměr: 125x200
ISBN:  978-80-8111-209-6