Kategorie
Pro dušiPro zdravíPro lepší životPro volný čas

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávat zdarma užitečné rady a zajímavé citáty na svůj e-mail? A také informace o knižních novinkách, slevách a extra akcích? Přihlaste se, nestojí to nic a získáte spoustu!

Autoři

John Perry

John Perry
"Nikdy neodkládej na zítra, co můžeš udělat pozítří."
Tuto radu Marka Twaina si vzal k srdci i filozof působící na Stanfordské univerzitě Dr.John Perry.
 
John Perry se narodil v roce 1943 a je významným profesorem filozofie na Kalifornské univerzitě. Dlouhé roky se zaobírá filozofií, logikou, metafyzikou a filozofií myšlení. Je členem mnoha významných institucí jako je například Norská akademie věd a umění, nebo Centrum pro studium jazyka a informací.
Perry je autorem spousty článků v prestižních časopisech jako Journal of Philosophy, nebo Philosophical Studies. Napsal sedm knih (Situace a postoje, Dialog o Dobru, Zlu a existenci Boha), přičemž velkým hitem se stalo Umění prokrastinace z roku 2012.
 
John Perry o své knize řekl:
„Tuto knihu jsem se chystal napsat už celé měsíce. Proč jsem se do toho pustil? Protože jsem si konečne našell čas? Chyba. Mám oznámkovat seminární práce, vypsat objednávky na učebnice, rozhodnout o návrhu Národní vědecké nadace a přečíst koncepty dizertačních prací. Na tomto eseji pracuji proto, abych nemusel všechny tyhle věci.“
« zpět na přehled autorů