Kategorie
Pro dušiPro zdravíPro lepší životPro volný čas

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávat zdarma užitečné rady a zajímavé citáty na svůj e-mail? A také informace o knižních novinkách, slevách a extra akcích? Přihlaste se, nestojí to nic a získáte spoustu!

Je to jednoduché a rychlé

Snažili jsme se Noxi.cz vytvořit jednoduše a přehledně. Vážíme si vašeho času a víme, že nechcete zbytečně ztrácen hodiny pátráním po knihách.

1) Jako první krok vám tedy doporučujeme zaregistrovat se - není to podmínka, ale díky tomu vám budeme moci nabídnout to, co opravdu chcete. Nabídkové e-maily posíláme cca 2x měsíčně, což není nijak obtížné, a díky nim můžete být informovaní o zajímavých novinkách, výhodných akcích a krátkodobých slevách.


2) Následně si vyberte knihu – buď přes jednotlivé žánry, anebo přes vyhledávač vpravo nahoře.


3) Potom stačí kliknout na visačku koupit na bux.cz a ta vás přesměruje na internetové knihkupectví bux.cz. Tam kliknete na tlačítko koupit, potom dáte zobrazit košík, objednáte, vyplníte svoje údaje a je hotovo. Stejně tak si můžete objednat více knížek najednou. Stačí, když se vrátíte na noxi.cz, vyberete si další knížku a zase zmáčknete tlačítko koupit na bux.cz – jak snadné! Internetové knihkupectví bux.cz si bude vaši objednávku pamatovat. Nemusíte se nechat ničím rušit. Popřípadě kdybyste si nevěděli rady, stačí si na bux.cz vyhledat

JAK NAKUPOVAT a tam se dozvíte vše potřebné.


4) Potom obdržíte e-mail o přijetí vaší objednávky. V té chvíli ji začínají vyřizovat na bux.cz a vy se můžete brzy těšit na objednané knihy.

 O obchodních podmínkách se pak více dozvíte na bux.cz v kolonce OBCHODNÍ PODMÍNKY.

 
Váš tým NOXI